.

.

Ironman Imove Генерал Suv 275 40R 106w Гума

Ironman Imove Генерал Suv 275 40R 106w Гума

DEN 1.67
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Ironman i MOVE GEN2 SUVFEARTES И Придобивките од целата сезона влечењесо голема брзина контролирањеопградено маневрирање подолготрајно траење на животот на шарата Преглед IRONMAN i MOVE GEN2 SUV е гума за сите сезони произведена за Теренци и патнички возила.Т (повеќе..) Исклучително ракување влажно и суво. Перформанси на автопатот и Спортови како ракување. Спортски Перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот животен век. Најдете мир на патот. Одговара : 2016-18 Bmw X5 x Drive40e 2007-08 Bmw X5 4.8 i 2004-06 Bmw X5 4.8 е 2002-03 Bmw X5 4.6 е 2009-10 Bmw X5 x Drive48i 2001 Bmw X5 3.0 i 2003-05 Porsche Cayenne Turbo 2006 порше кајен турбо С 2015-19 бмв x6 sdrive35i 2012-14 bmw x6 xdrive50i 2018 порше панамера ТУРБО с е-хибрид извршен директор 2009-10 порше кајен турбо С 2019-20 порше панамера Гтс Спорт Туризам 2022 Порше панамера 4 Е-ХИБРИДНО ПЛАТИНЕСТО издание 2017 порше панамера 4 ИЗВРШЕН 2010-11 бмв х6 активехибрид 2008-09 бмв х6 XDRIVE50 I 2012-13 Акура ЗДХ База 2015-16 БЕНТЛИ КОНТИНЕНТАЛ гтц v8 с 2000 бмв x5 4.4 I 2016 Бентли Летање Спар v8 2017 БЕНТЛИ ЛЕТАЊЕ Поттикне V8 s и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите