.

.

Аројо Гранд Спорт А С 225 40ЗР 225 40Р 93W XL КАКО Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2014-BMW sDrive28i, Bmw 330i База

Аројо Гранд Спорт А С 225 40ЗР 225 40Р 93W XL КАКО Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2014-BMW sDrive28i, Bmw 330i База

DEN 2.67
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Arroyo Grand SPORT A/SFEATURES И Придобивкисите временски услови подобрена контрола на контролата подолготрајни нивоа на бучава од патиштата намалени за животен век преглед На Аројо Гранд Спорт A/S е гума за сите сезони со високи перформанси произведена за патнички возила. Аројо нуди шара од 50000 милји (повеќе ..) Големина : 225/40Р19. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2011-12 Мини Купер Сонародник С АЛ4 2013-16 Мини Купер Сонародник Џон Купер Работи СИТЕ4 2017-20 БМВ 430и Гран Купе База 2022 Киа Стингер Гт Елита 2017-18 Бмв 430и База 2018-21 Киа Стингер ГТ1 2020 Бмв м340и x Drive База 2021-22 Bmw M440i Xdrive База 2020-21 mercedes-Benz Cla250 4matic 2018-20 BMW 430i XDRIVE база 2014-16 Bmw 428i База 2014 bmw 435i база 2022-23 битие G70 Спорт Напредно 2017-18 ЈАГУАР XE R-Спорт 2022-23 Bmw 430i xdrive База 2017 Bmw 430i xdrive Gran Купе База 2017 Алфа Ромео ЏУЛИЈА ТИ 2019 БИТИЕ G70 напредно 2022 Bmw M340i Xdrive База 2018-19 bmw 440i Gran Купе База 2022 Bmw M240i XDRIVE БАЗА 2015-16 BMW 435i xdrive база 2020-21 Битие G70 Престиж И ПОВЕЌЕ - додадете го вашето возило во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите