.

.

Willow Creek Press Tigers Wallиден календар

Willow Creek Press Tigers Wallиден календар

DEN 239.68
Износ

Тигрите се страшни, моќни и ох толку убави! Дванаесет блескави, целосни фотографии во боја ги прикажуваат овие суштества во целата своја матична величественост. Печатено со мастила засновани на соја на сертифицирана хартија FSC, овој wallиден календар има големи месечни мрежи кои нудат доволно простор за ноти за носење, заедно со шест бонус месеци од јули до декември 2021 година. Голем со големина од 12 "x 12", 12 "ширина x 24" кога се отвори - спакувано во заштитно завиткување на смалување. Вклучени се информации за бонус како празници, набудувања и фази на месечината (САД, Канада, Велика Британија, Австралија празници). Големи дневни простори за пишување состаноци, родендени и потсетници за настани.

R

Им се допаѓа и на купувачите