.

.

Игралиште Златен Ретривер Кутре Играчка

Игралиште Златен Ретривер Кутре Играчка

DEN 271.84
Износ

Опис : Ова Кученце Златен Ретривер е најдобрата играчка за играње во затворен простор на вашите деца.Карактеристики : Златен Ретривер Кученце Пешачење Лаење Истегнување Мавтање. Содржина на пакетот : златен ретривер кутре 1x. Препорачана Возраст : 3+Точка Код : PS0552 Play World Златен Ретривер Кутре Играчка.

R

Им се допаѓа и на купувачите